288

Gaál József (1960)

Persona Fragmenta XVII.

Technika: olaj, vászon
Méret: 75 x 40 cm
2014.
jelezve hátoldalon:"Gaál József Persona Fragmenta, XVII. 2014."

kiállítva:
2014 Persona fragmenta, Godot Galéria, Budapest

szakirodalom:
Gaál József: Persona fragmenta, katalógus, Ericsson Galéria és Godot Galéria, 2014 Budapest

drMáriás: Nem ússzuk meg, Élet és Irodalom 2014. szeptember 12., 22 old.
Széplaky Gerda: Ínség és szentség, Flash Art 2014/04-05., 27. old.
HUF 450 000 — 550 000
EUR 1 446 — 1 767
USD 1 565 — 1 913

Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%