Pesti antik ezüst gyertyatartó

82

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 17 x 10 cm
180 g, jelzett: Pest, 1836-as fémjel, JM (Josephus Müller)mesterjegy
Kikiáltási ár: 55 000 Ft (177 EUR*, 191 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%