Pesti antik ezüst kanna

83

Pesti antik ezüst kanna

Technika: 13 latos antik ezüst, csont nyél
Méret: 20 x 22 cm
415 g, jelzett: Pest, 1865-ös fémjel olvashatatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%