Pesti antik ezüst teáskanál 1 db

70

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 24 g
jelzet: Pesth 1950 fémjel, olvashatatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 5 000 Ft (16 EUR*, 17 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%