Pesti antik ezüst teáskanál 11 db

96

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 302 g
jelzett: Pesth, 1865 fémjel, CsP (Paulus Cseh) mesterjegy
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%