Pesti ezüst 6 db röviditalos pohár

8

800-as finomságú ezüst, 141 g, 5 x 3,5 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, WSZ mesterjegy
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
ezüst