Pesti ezüst áttört kínáló tál

18

Pesti ezüst áttört kínáló tál

800-as finomságú ezüst, 332 g, Ø 24,5 cm, jelzett: Pest 1937-1965 között használt fémjel, FD mesterjegy
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%