Pesti ezüst cigarettakínáló
Pesti ezüst cigarettakínáló

38

Pesti ezüst cigarettakínáló

Méret: bruttó 142 g, 3 x 8 x 10 cm
jelzett: Pest, 1936-1965 közötti fémjel, KG mesterjegy
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%