Pesti ezüst cukorcsipesz

1

Pesti ezüst cukorcsipesz

800-as finomságú ezüst, 34 g, 11 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, HA mesterjegy
Kikiáltási ár: 7 000 Ft (22 EUR*, 24 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 7 000 Ft