30

Pesti ezüst cukortartó rózsa díszítéssel

Méret: 384 g, 11 x 15 x 13 cm
jelzett: Pest 1937-1965 között használt fémjel ( 6 )
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%