Pesti ezüst fedeles kiöntő
Pesti ezüst fedeles kiöntő

68

Pesti ezüst fedeles kiöntő

Méret: 9 x 10 cm
137 g, jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, IW mesterjegy
Kikiáltási ár: 28 000 Ft (90 EUR*, 97 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%