12

Pesti ezüst geometrikus serleg

Méret: 208 g, 22,5 x 9 cm
jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, KM mesterjegy ( 11 )
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%