Pesti ezüst gyertyatartó

18

Pesti ezüst gyertyatartó

800-as finomságú ezüst, 197 g, 25,5 x 12 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, CS mesterjegy
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 55 000 Ft