Pesti ezüst kanna és melegítő
Pesti ezüst kanna és melegítő
Pesti ezüst kanna és melegítő
Pesti ezüst kanna és melegítő
Pesti ezüst kanna és melegítő

46

Pesti ezüst kanna és melegítő

Méret: 545 g + 967 g, 38 x 19 x 21 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, TS mesterjegy, füle javított
Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%