Pesti ezüst kártyadoboz
Pesti ezüst kártyadoboz

24

Pesti ezüst kártyadoboz

800-as finomságú ezüst, 546 g, 6 x 20 x 14 cm, jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, olvashatatlan mesterjel
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
ezüst