40

Pesti ezüst kávés-, teáskészlet (4 db)

Méret: 1261 g
teáskanna, kávéskanna, cukortartó, tejszínkiöntő
jelzett: Pest 2006 után használt fémjel, ORX gyártójel ( 20 )
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%