Pesti ezüst kávéscsésze 6 személyes

71

800-as finomságú ezüst, üvegbetéttel,1044 g, 5 x 10,5 cm, jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, PE mesterjegy
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%