Pesti ezüst kávéscsészék

87

Pesti ezüst kávéscsészék

Méret: 4,5 x 10 cm
785 g, jelzett: Pest 1867-1936 közötti fémjel, feloldatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%