Pesti ezüst kávéskészlet
Pesti ezüst kávéskészlet
Pesti ezüst kávéskészlet

100

Pesti ezüst kávéskészlet

935 g, tálca, cukortartó, kanna, kiöntő, jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, kalász mesterjegy
Kikiáltási ár: 210 000 Ft (675 EUR*, 730 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%