4

Pesti ezüst keresztelőpohár

Méret: 54 g, 8 x 6 cm
jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, FL mesterjegy ( 27 )
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%