Kétkarú kandeláber
Kétkarú kandeláber

20

Pesti ezüst kétkarú kandeláber

800-as finomságú ezüst, 314 g, 19 x 22 cm, jelzett: Pest 1867-1936 közötti fémjel
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
ezüst