Pesti ezüst kínáló tál

119

Pesti ezüst kínáló tál

Méret: 1442 g, 55 x 36 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, TOCH gyártójel, feloldatlan mesterjegy
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%