Pesti ezüst kínáló tál

121

Pesti ezüst kínáló tál

Méret: 1914 g, 65 x 46 cm
jelzett: Pest, 1936-1965 között használt fémjel, SA gyártójel
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%