67

Pesti ezüst kínálótál

Méret: 293g, 6 x 22,5 cm
jelzett: Pest 1867-1936 közötti fémjel, FI mesterjegy
HUF 80 000 — 100 000
EUR 257 — 321
USD 278 — 348

Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%