Pesti ezüst kínálótál

37

Pesti ezüst kínálótál

Méret: 492g, 5 x 30 x 21,5 cm
jelzett: 800-as tisztaságjel, Kanna mesterjegy
HUF 110 000 — 140 000
EUR 353 — 450
USD 383 — 487

Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%