Pesti ezüst kínálótál

78

Pesti ezüst kínálótál

Méret: 716 g, 5,5 x 37 x 26 cm
jelzett: Pest 1937-1965 között használ fémjel, KL mesterjegy
HUF 170 000 — 200 000
EUR 546 — 643
USD 591 — 696

Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%