22

Pesti ezüst rokokó cukordoboz

Méret: 355 g, 12 x 13 x 9,5 cm
jelzett: 800-as finomsági jel, feloldatlan fémjel ( 5 )
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%