101

Pesti ezüst szalvétatartó

Méret: 117 g, 9 x 14 cm
jelzett: Pest, 1936-1965 között fémjel, PV gyártójel
Kikiáltási ár: 20 000 Ft (64 EUR*, 70 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%