Pesti  ezüst szivardoboz
Pesti  ezüst szivardoboz

55

Pesti ezüst szivardoboz

800-as finomságú ezüst, bakelit alj, br. 185 g, 3,5 x 12 x 8 cm, jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, IH mesterjegy
Kikiáltási ár: 37 000 Ft (119 EUR*, 129 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%