Pesti ezüst szószos tál

10

Pesti ezüst szószos tál

Méret: 891 g, 14 x 28 x 20 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, TOCH mesterjegy
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%