Pesti ezüst tálca
Pesti ezüst tálca

41

Pesti ezüst tálca

Méret: 1100 g, 28 x 40 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 közötti fémjel, T mesterjegy
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%