84

Pesti ezüst tálca

Méret: 641 g, 22,5 x 45 cm
jelzett: Pest, 1867-1936 között használt fémjel, MP mesterjegy
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%