92

Pesti ezüst tálca

Méret: 252 g, 38,5 x 15,5 cm
jelzett: Pest 1937-1965 között használt fémjel, WF mesterjegy (54)
Kikiáltási ár: 55 000 Ft (177 EUR*, 191 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%