1

Pesti ezüst tiszti lánc

Méret: 18 g, 10 cm
jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel ( 24 )
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 12 000 Ft