Pesti ovális ezüst tál

91

Pesti ovális ezüst tál

Méret: 1470 g, 53 x 35 cm
jelzett: Pest 1867-1936 között használt fémjel, KMM mesterjegy
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%