Pesti szelence
Pesti szelence

19

Pesti szelence

800-as finomságú ezüst, belül aranyozott, 107 g, 3 x 4,5 x 7,5 cm, jelzett: Pest 1867-1936 közötti fémjel, FS mesterjegy
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%