Pesti szivarkínáló ezüst doboz

111

Méret: 580 g, 5 x 21 x 15 cm
jelzett: Pest, 1936-1965 közötti fémjel, AH mesterjegy, betét hiányzik
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%