Pesti szivarkínáló ezüst doboz

107

Pesti ezüst szivarkínáló doboz

Méret: 420 g, 5 x 18 x 13 cm
jelzett: Pest,1936-1965 közötti fémjel, AH mesterjegy, betét hiányzik
Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%