47

Berkes Antal (1874-1938)

Pesti utca

olaj, vászon
40 x 50 cm
j.b.l.: Berkes A.
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%