6

Bánsághi Vince (1881-1960)

Piknik

olaj, vászon
46 x 56 cm
Kikiáltási ár: 290 000 Ft (932 EUR*, 1 009 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%