22

Deák-Ébner Lajos (1850-1934)

Pipázó férfi

Technika: olaj, falemez
Méret: 44 x 33 cm
j.j.l.: Deák Ébner L
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%