Piperés, ezüst fedővel

39

Piperés, ezüst fedővel

csiszolt üveg, 800-as finomságú ezüst, 85 g, 5 x 11 x 7 cm, jelzett: Pest 1867-1936 közötti fémjel, VMS és üllő szimbolum mesterjegyek
Kikiáltási ár: 15 000 Ft (48 EUR*, 52 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%