93

Gráber Margit (1896-1993)

Piros abrosz

olaj, vászon,
60x70,5 cm
j.b.l.: GráberHátoldalon: Piros vászon, 1980
Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%