Posztamens pár
Posztamens pár
Posztamens pár
Posztamens pár

12

Posztamens pár (Bedő hagyaték)

Méret: 137 cm
18. század
faragott, aranyozott
elemekből építve
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 550 000 Ft