Pozsonyi antik ezüst merőkanál

20

13 latos antik ezüst, 169 g, 34 cm, jelzett: Pozsony, 1819-es fémjel, Johann Nepom Schwager mesterjegy
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%