Prágai ezüst bonbonier üvegbetéttel

13

800-as finomságú ezüst, nettó 186 g, 15 x 18 cm, jelzett: Prága 1867-1922 között használt fémjel, SK mesterjegy
Kikiáltási ár: 46 000 Ft (148 EUR*, 160 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
ezüst