Prágai ezüst fűszertartó
Prágai ezüst fűszertartó
Prágai ezüst fűszertartó
Prágai ezüst fűszertartó

12

Prágai ezüst fűszertartó

800-as finomságú ezüst,13 g, 3x6 cm, jelzett: Prága, 1872-1922 között használt fémjel, AK mesterjegy
Kikiáltási ár: 3 000 Ft (10 EUR*, 10 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 3 000 Ft