52

Bozsó János (1922-1998)

Reggeli fények

Technika: olaj, farost
Méret: 150 x 101 cm
j.b.l.: Bozsó J. 1997 IX. 22
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%