93

Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet.

Szerk. Radó Antal. 1-2. Pet?fi Sándor összes költeménye. 3-4. Kisfaludy Sándor ö. költ. 5., 16., 33. és 49. Shakspere remekei. 6. és 48. Moliére remekei. 7. Tóth Kálmán válogatott költ. 8. Berzsenyi Dániel munk. 9. Schiller költ. 10. Kossuth Lajos válogatott munkái. 11. Homeros Iliásza. 12. Madách Imre vál. m. 13. Tóth Ede m. 14-15. Kisfaludy Károly m. 17-18. Széchenyi István vál. m. 19. Heine: Dalok könyve. 20. Kazinczy Ferencz vál. m. 21. Kölcsei Ferencz vál. m. 22. Zrínyi Miklós vál. m. 23-24. A régi magyar költészet 25. Garay János vál. m. 26. Leopardi és Musset költ. 27. Csokonai Vitéz Mihály vál. m. 28. Reviczky Gyula összes költ. 29. Firduszi: a Sahnáméból. 30. Homeros Odysseiája. 30. Mikes Kelemen Törökországi levelei. 31. Mikes Kelemen Törökországi levelei. 32. Deák Ferenc vál. m. 33-34. A Nibelung ének. 36-38. Vörösmarty Mihály munkái. 39. Pázmány Péter vál. m. 40. Goethe drámai műveiből. 41-42. Byron: Don juan. 43-44. A magyar népköltés remekei. 45. Goethe költ. 46. Vergilius Aeneise. 47. Katona József vál. m. 50. Bajza József munkái. Bp., 1901-1908, Lampel. (Wodianer F. és Fiai ny.) Képekkel. Érdekesség, hogy a Mikes Kelemen Törökorszá-gi levelei c. kötet két különböző sorszámmal is előfordul. Kiadói (Leszik), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. 18,2 cm. (51 db)
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%