13

Bachmann Károly (1874-1924)

Részlet az Újpesti Népszigetről

olaj, fa
14,5 x 21 cm
j.j.l.: Bachmann K
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 3 000 000 HUF 25%
3 200 000 — 6 000 000 HUF 20%